ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ ΒΟΥΝΟΥ "ΑΡΚΑΔΩΝ ΠΟΙΜΕΝΩΝ" 11 Σεπτεμβρίου 2016 στο ΒΑΛΤΕΣΙΝΙΚΟ

 


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ 21 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ

ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΙΣΧΟΣ ΑΓΙΣ 1:55:52
2 ΧΟΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:56:14
3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ 2:03:24
4 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:04:52
5 ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2:04:57
6 ΣΠΕΡΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2:07:14
7 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:08:02
8 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 2:08:52
9 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:09:47
10 ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:12:10
11 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2:12:45
12 ΜΑΡΚΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2:13:01
13 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:13:57
14 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:14:36
15 ΚΟΜΠΟΡΟΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:14:49
16 ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:14:50
17 ΚΑΛΕΒΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:16:10
18 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:17:36
19 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:17:37
20 ΤΣΙΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:18:50
21 ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:19:10
22 ΚΡΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:20:03
23 ΦΙΤΣΙΩΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2:23:27
24 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:23:29
25 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:26:41
26 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 2:28:56
27 ΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:29:08
28 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:31:28
29 ΡΟΥΤΣΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 2:33:06
30 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:34:35
31 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:34:44
32 ΝΤΕΛΜΕΚΟΥΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2:36:42
33 ΣΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2:36:43
34 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 2:36:44
35 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:36:45
36 ΦΩΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2:36:58
37 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 2:38:23
38 ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:40:35
39 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:45:55
40 ΚΑΡΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2:49:51
41 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:51:33
42 ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2:51:57
43 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 2:52:13
44 ΓΕΡΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 2:54:19
45 ΑΞΑΡΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2:54:25
46 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΚΟΥΛΗΣ 2:57:53
47 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:59:19
48 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3:05:53
49 ΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 3:07:57
50 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3:09:32
51 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:16:23
52 ΠΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 3:25:48
53 ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 3:31:46
54 ΜΠΑΡΙΑΜΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3:31:46

 


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ 10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ

ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:58:36
2 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1:04:19
3 ΜΟΛΦΕΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:05:06
4 ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:12:37
5 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΝΙΚΗ 1:13:33
6 ΝΤΕΒΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:17:26
7 ΝΤΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:17:29
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:17:47
9 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:19:47
10 ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΓΓΕΛΑ 1:20:08
11 ΒΟΪΤΕΚ ΣΜΟΛΙΚ 1:22:19
12 ΜΠΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:27:29
13 ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 1:28:37
14 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:31:37
15 ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΑΝΘΗ 1:34:17
16 ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:34:17
17 ΜΠΑΡΛΑΜΠΑ ΔΑΝΑΗ 1:34:31
18 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:35:29
19 ΜΟΥΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:36:33
20 ΣΤΕΦΑΝΗ ΜΑΙΡΗ 1:36:34
21 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:47:11
22 ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1:47:14
23 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 1:47:19
24 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:50:49
25 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:51:18
26 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1:52:10
27 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:52:11
28 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1:52:50
29 ΜΙΤΟ ΚΩΝ/ΝΑ 1:59:13
30 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:59:14
31 ΤΣΙΠΟΥΛΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2:00:38
32 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:52:17
33 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:59:30